Categories
Izobraževanje Novice

Uspešen dan odprtih vrat

Za nami je tudi letošnji dan odprtih vrat PGD Črnuče. Poleg naših članov in naše tehnike ter opreme, so se nam pridručili tudi policisti PP Bežigrad, ekipa EPV GZL ter GB Ljubljana. Črnučani smo iz garaže zapeljali vsa naša vozila in priklopnike ter vsem obiskovalcem predstavili našo opremo. Iz gasilske brigade Ljubljana so se nam […]

IMG_2385

Črnučani smo iz garaže zapeljali vsa naša vozila in priklopnike ter vsem obiskovalcem predstavili našo opremo. Iz gasilske brigade Ljubljana so se nam pridružili z vozom 14 – to je vozilo s 27 metrov visoko dvižno ploščadjo, s katero so se najbolj pogumni lahko dvignili v zrak in opazovali Črnuče z druge perspektive. Policisti so pripeljali svoj kombi, za nekaj časa pa se nam je pridružil tudi motorist. Ves čas pa je enota za podporo vodenju GZL razkazovala svoje vozilo in vso telekomunikacijsko opremo.
Za najmlajše smo pripravili prave gasilske pobarvanke, če pa je komu zakrulilo v želodcu, je bil na voljo brezplačen pomfri.