Categories
Novice

Čiščenje Ljubljanice 2014

Tudi letos so se naši člani udeležili čistilne akcije na Ljubljanici. In sicer so iz rečnega dna, med Špico in Mesarskim mostom, potapljači dvigovali smeti, kolesa, znake, klopi in še mnogo drugih “smeti”, ki jih v enem letu ljudje zmečejo v reko. Naši člani so sodelovali pod vodo in tudi nad vodo, kjer so prelagali […]

Tudi letos so se naši člani udeležili čistilne akcije na Ljubljanici. In sicer so iz rečnega dna, med Špico in Mesarskim mostom, potapljači dvigovali smeti, kolesa, znake, klopi in še mnogo drugih “smeti”, ki jih v enem letu ljudje zmečejo v reko.
Naši člani so sodelovali pod vodo in tudi nad vodo, kjer so prelagali material iz čolnov v košaro pripeto na avtodvigalo, ki je smeti nato dvigovalo na Čevljarski most in so bile tam na ogled mimoidočim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *