Categories
Novice

Od skice do GCGP-1

Včeraj, v sredo, 10.4.2013, smo v našo garažo dokončno pripeljali naše novo vozilo Unimog U20. Tako smo pri GV Pušnik izvedli tudi uraden prevzem vozila ter prevzeli vso dokumentacijo in navodila o vozilu in nadgradnji. Sedaj samo še izvedemo usposabljanje za naše člane o uporabi opreme, črpalke in seveda vozila; nato pa bo GCGP-1 popolnoma […]

20130410_171618

Včeraj, v sredo, 10.4.2013, smo v našo garažo dokončno pripeljali naše novo vozilo Unimog U20. Tako smo pri GV Pušnik izvedli tudi uraden prevzem vozila ter prevzeli vso dokumentacijo in navodila o vozilu in nadgradnji.

Sedaj samo še izvedemo usposabljanje za naše člane o uporabi opreme, črpalke in seveda vozila; nato pa bo GCGP-1 popolnoma operativen in pripravljen na vse intervencije.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *